Co powoduje silny i pulsujący ból brzucha?

Tydzień temu w sobotę od godz. 5:00 potężny pulsujący ból brzucha Pod prawym żebrem. Sposobem na tłumienie bólu okazał się odruch wymiotny. Więc do godziny 17:00 setki wymuszeń wymiotowania. Następnego dnia ból w całym ciele ale to efekt wymęczenia. Ale wieczorem o 17ej ból powraca. Sam się dziwię ,że go przetrwałem bo to był ból dosłownie obezwładniający. Od tej pory do dziś 39' jestem wymeczony, żyje sam, dziś wstałem i padłem. Już chyba brakło sił. Gorączkę cały tydzień gaszę eefralganami, i

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy dość niepokojące, konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego i diagnostyka.
Pozdrawiam