Co robić, aby nie stracić partnera?

Co zrobić żeby go nie stracić,by wrócił?On mi pomaga,wspiera w remoncie.Nocował 2 razy chciałam położyć go w pokoju gościnnym,lecz powiedział żeby nie robić sobie kłopotu to on może spać ze mną w jednym łóżku w sypialni.Zgodziłam się powlekłam mu pościel.On mnie przytulał,dotykał,całował,pieścił 2h!zanim się kochaliśmy namiętnie.Było cudownie,pomaga mi,wspólnie zgodnie planujemy jak ma kuchnia wyglądać,co nam się podoba.Pożyczył mi na zlew i zmywarkę.Ma w środę nocować bo rano mamy fachowców.

Może być tak, ze kiedy jest Pani samodzielna, zaradna, działająca to jest Pani dla niego bardzie atrakcyjna. Chętniej z Panią przebywa i taka by chciał Panią widzieć. Pytanie tez jak się Pani z tym czuje? I ważne, by ta zmiana nie była tylko na chwilę, po to by wrócił, ale by naprawdę coś się zmieniło. Mówiąc przykładowo- to tak jak z dietą, żeby uniknąć efektu jo-jo nie wystarczy tylko być kilka tygodni na diecie- trzeba zmienić swoje nawyki żywieniowe na stałe. Bo jeśli po kilku tygodniach diety wrócimy do starego stylu jedzenia, to szybko nadrobimy zgubione kilogramy!

Z tego, co Pani pisze, partner nie daje Pani żadnych powodów do obaw. Problemem natomiast może być nadmierne zamartwianie się potencjalną utratą, nieuzasadnione obawy i lęk. Proszę rozważyć udanie się na konsultację psychoterapeutyczną, aby porozmawiać na temat własnych emocji.