Co robić, jeżeli przyjmując niektóre leki zaczyna się tyć?

Co robić, jeżeli przyjmując niektóre leki zaczyna się tyć i to w ciągu 3 miesięcy 30 kg? Leki mają być brane dożywotnio. Nie pomagają regularne treningi w klubie fitness. Bardzo proszę o odpowiedź. Z dietą jest problem, bo ostatnio apetyt wzrósł i trudno nad nim zapanować.

Przyrost wagi jest faktycznie duży. Nie wiem, jakie leki Pani przyjmuje, ale polecałabym wizytę u dietetyka, który w oparciu o wiedzę o Pani leczeniu, będzie mógł dobrać najlepszą dietę, tak, aby również pohamować apetyt.

Witam.Nic Pani nie pisze jakie leki przyjmuje więc trudno powiedzieć czy to od nich tak Pani nabrała, dlatego proponuję udać się do dietetyka który po przeprowadzeniu wywiadu ustali odpowiednią dietę.
Pozdrawiam