Zapytaj lekarza

7 3 2 , 8 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co robić, jeżeli przyjmując niektóre leki zaczyna się tyć?

Co robić, jeżeli przyjmując niektóre leki zaczyna się tyć i to w ciągu 3 miesięcy 30 kg? Leki mają być brane dożywotnio. Nie pomagają regularne treningi w klubie fitness. Bardzo proszę o odpowiedź. Z dietą jest problem, bo ostatnio apetyt wzrósł i trudno nad nim zapanować.
KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu

Produkty, które powinny być zawsze na talerzu razem

Przyrost wagi jest faktycznie duży. Nie wiem, jakie leki Pani przyjmuje, ale polecałabym wizytę u dietetyka, który w oparciu o wiedzę o Pani leczeniu, będzie mógł dobrać najlepszą dietę, tak, aby również pohamować apetyt.

0

Witam.Nic Pani nie pisze jakie leki przyjmuje więc trudno powiedzieć czy to od nich tak Pani nabrała, dlatego proponuję udać się do dietetyka który po przeprowadzeniu wywiadu ustali odpowiednią dietę.
Pozdrawiam

Dyplomowany dietetyk. Przyjmuje w Poradni Dietetycznej w Grodkowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy