Co znaczą te problemy z jedzeniem w nocy?

Witam, od paru lat mam problem z jedzeniem w nocy. Budzę się w nocy po parę razy i jem, nie myśląc często o tym i nie potrafię tego opanować. Rano ledwo pamiętam to co sie działo czuję tylko duże poczucie winy ponieważ często są to wysokokaloryczne pokarmy i tyję. Cieżko mi z tym żyć i podczas dnia jestem smutna u nie mam na nic ochoty. Nawet jak brałam leki nasenne to budziłam się aby zjeść. Jak mogę sobie pomóc?

NIestety leki promujące sen z grupy benzodiazepin i pochodnych mogą nasilać zespół nocnego jedzenia. Leczeniem zaburzeń odżywiania zajmuje się psychiatria. Proszę udać się do najbliższej poradni zdrowia psychicznego.