Co zrobić, aby na stałe pozbyć się nadwagi?

Od zawsze moje życie opiera się na zasadzie- wszystko albo nic. Tyczy się to również jedzenia, więc albo jem dużo albo moja dieta redukuje się do minimum. Niestety, nawet po 3-miesiącach jedzenia praktycznie jak ptaszek z wagi 70kg (przy 168cm) zeszłam do... 66,5kg. Co jest ze mną nie tak, że nie umiem schudnąć, pomimo diety i ćwiczeń? Minęły 2 mies, przytyłam 5kg (chociaż jem regularnie, nie objadam się) i poddałam się. Co mogę zrobić aby na stałe pozbyć się nadwagi i nie zniechęcić się?

W celu utrzymania prawidłowej wagi ciała na stałe niezbędna jest zbilansowana dieta. I nie jest tutaj najważniejsza ilość i wielkość posiłków ale ich jakość. Najlepiej w Pani przypadku ułożyć indywidualną dietę dopasowaną specjalnie do Pani potrzeb. I tutaj mogę pomóc. Proszę o kontakt: marta.scibisz@gmail.com