Co zrobić, aby podczas skakania na skakance nie rosły mięśnie łydek?

Co zrobic aby podczas skakania na skakance nie rosly zbytnio miesnie lydek ?

Witam,
jeżeli ćwiczy Pani regularnie ze skakanką to nie powinny rosnąć tylko się kształtować w odpowiedni dla Pani urody sposób. Będą rosły jeżeli doda Pani dodatkowe obciążenie, wtedy będzie to trening siłowy, który uszkadza mięsień i mobilizuje w ten sposób do rozrostu. Jeżeli jest to praca z własnym ciałem przy dużej ilości powtórzeń, mięśnie będą traktować trening jako wytrzymałościowy więc nie powinny rosnąć aczkolwiek powinny nabierać odpowiedniego kształtu (i jest to bardziej seksowne niż brak łydek). Życzę wytrwałości w systematyce. Pozdrawiam Dziękuję

Witam,
moze Pani spróbować skakać w grubych podkoloanowkach, (ale nie uciskających), powinno zmniejszyc przyrost masy mięsniowej.
Ze skakaniem systematycznym proszę uważać, przeciąża stawy oraz obciąża mocno mięsnie dna miednicy.

Pozdrawiam