Co zrobić, by mieć zgrabne nogi?

Cześć, Mam 14 lat. Jestem dziewczyną, ważę 53 kg, mam 170 cm wzrostu. Mam problem z nogami. Łydki są w porządku. Jednak mam szerokie uda... Proszę o podanie ćwiczeń i diety na uda, które szybko je wyszczuplą. Chciałabym jeszcze schudnąć 2 kg. Proszę o pomoc ;]

Witam,

Twoja masa ciała świadczy o lekkiej niedowadze i nie powinnaś dalej się odchudzać, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że organizm, aby mógł prawidłowo się rozwijać, potrzebuje niezbędnej ilości składników odżywczych i energii. W przeciwnym razie może dojść do szkodliwych niedoborów oraz zaburzeń rozwoju. Jeśli chcesz mieć jędrne uda zajrzyj na stronę www.abccwiczenia.pl. Pamiętaj o tym, aby dalej się nie odchudzać!

Pozdrawiam