Co zrobić, gdy koleżanka uprawia seks z żonatym mężczyzną?

Moja koleżanka uprawiała sex z z żonatym mężczyzną. Moje pytanie to: jak jej mam wytłumaczyć, że to co robi jest niemoralne i złe. Co kieruje ludźmi , którzy postępują tak jak Ona nie licząc się , z jego Żoną i dziećmi.

Szanowna Pani,

w takiej sytuacji można rozmawiać o konsekwencjach, jakie się ponosi za swoje zachowanie. "Co kieruje ludźmi , którzy postępują tak jak Ona nie licząc się , z jego Żoną i dziećmi?" - to pytanie, proszę zadać koleżance. Można rozmawiać o kosztach i zyskach w takiej relacji?
Pozdrawiam serdecznie