Co zrobić, jeśli córka widzi osoby, których nie ma?

Moja 12 letnia córka widzi w naszym domu osoby których nie ma ,np.panią w długim płaszczu z kapturem na głowie siedzącą w salonie,pana który stoi itp. widzi to tylko przez moment.Nie wiem co może się dziać proszę o jakąś odpowiedz i czy powinnam zgłosić się z nią do lekarza jak tak to do jakiego.?

Najrozsądniej byłoby wybrać się do psychiatry dziecięcego. Powodów takich przewidzeń może być wiele, trzeba jednak skonsultować to z lekarzem i upewnić się czy nie jest konieczne leczenie.

Witam,
Nie wiem, czy rozmawia Pani z córką o tym, co widzi. Może to być wynik jej bogatej wyobraźni, intensywnie przeżywanych bajek. Jeśli niepokoją Panią również inne niezwykłe zachowania córki, warto zgłosić się do psychiatry dziecięcego.
Pozdrawiam