Co zrobić, jeśli jestem w związku, a myślę o innym?

Dzień dobry.. Mam 17 lat, od prawie 2 miesięcy jestem w związku. Jest to mój pierwszy związek, chodzę z chłopakiem rok młodszym od siebie, pomimo tego jest bardzo dojrzały i wydaje się być starszym ode mnie o jakieś 4 lata. Jest bardzo kochający i czuły, szalenie we mnie zakochany. Mam wrażenie, że mogłabym być szczęsliwsza z kims innym, chyba byłam tylko zauroczona chwilowo.. Tak naprawdę nadal myślę o chłopaku, który mnie nie chce, jestem w nim zakochana od 12 miesięcy. Co powinnam zrobic..?

Witam serdecznie,
Nikt nie może za Ciebie zadecydować, co powinnaś zrobić. Jednak zastanów się, czy sama chciałabyś być na miejscu swojego chłopaka. Jeśli jesteś pewna, że to co czułaś do swojego chłopaka, to tylko chwilowe zauroczenie, to nie oszukuj go.
Pozdrawiam

Witam Cię Serdecznie,

Z Twojego opisu wnioskuję, że być może potrzebujesz czasu, bez określania się, co do związku i pozwól sobie na to...

Serdeczności,
irena.mielnik.madej@gmail.com