Co zrobić, aby chłopak, w którym jestem zakochana zwrócił na mnie uwagę?

Witam, mam 18 lat i dość nietypową sytuacje. Zakochałam się w chłopaku, którego widuję codziennie w szkole, przetańczyłam z nim całą imprezę. On przechodząc obok mnie zawsze wstydzi się popatrzeć na mnie i jego wzrok jest skierowany w podłogę. Wie, że jestem nim zainteresowana.Co robić ? Czy mam u niego jeszcze szansę? Czy może on zmienić swoje zdanie co do mnie ?

Może się wstydzi a może nie wie co robić i boi się, że Ty się nim już nie interesujesz....Nie dowiesz się jeśli nie sprawdzisz - w rozmowie na przykład. Jeśli faktycznie mu się nie podobasz - to chyba lepiej to wiedzieć od razu - a jeśli odwzajemnia Twoje zauroczenie i nie zrobisz nic??