Groźby po rozstaniu z chłopakiem

poznałam chłopaka , jak się okazało zboczonego. byłam nim tak zauroczona ze nie zauwazyłam ze mnie wykorzystuje. był 5 lat ode mnie starszy.pokazywał się nago, pisał dziwne teksty, i prosił bym ja tez tak robiła. nie stety tak robiłam ale w koncu uświadomilam to sobie wiec z nim zerwałam i wtedy mówił ze pokaze moje zdjęcia mówił do mnie k*rwo itd.zerwałam z nim wszystkie kontakty, teraz często płacze jestem smutna To boli, bo mówił że mnie kocha.Prosze o pomoc, jestem osobą niepełnoletnią
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Przede wszystkim nie daj mu się zmanipulować ani zastraszyć. Jeśli po raz kolejny będzie Ci groził, że opublikuje Twoje zdjęcia, powiedz mu, że zgłosisz to na policję.
Pozdrawiam

Witam :)
Skoro jesteś osobą nieletnią , to przede wszystkim trzeba opowiedzieć o sprawie rodzicom, mimo, że będzie to trudne. Nie wolno Ci decydować i pozostać z sytuacją samej.!! To o czym piszesz sugeruje, że zostałaś świadomie wykorzystana przez osobę dorosłą i niebezpieczną. Kwalifikuje się to do rozpoznania przez prokuratora. Poproś koniecznie rodziców o pomoc . Oni z całą pewnością będą wiedzieli jak poprowadzić sprawę, byś nie pozostała z problemem sama. Konieczne również będą tutaj konsultacje z psychologiem , który pokieruje rodziców i Ciebie , tak byś mogła dalej wędrować w życie z podniesioną głową. Czego Ci życzę . :) Pozdrawiam Marzena Zięba