Co zrobić, żeby przestać pić?

witam mam 24 lata i ciągle pije co mam zrobic by przestać bo zaczynam się bać

Witaj!
Nikt oprócz pana nie zrobi tego i za pana tez nie podejmie wyzwania aby to zmienić. Proszę się zgłosić do poradni uzależnień i poprosić o pomoc lub samemu znależć psychologa , który pana poprowadzi w terapii. To pierwszy krok.
Pozdrawiam

Alkoholizm to też choroba woli w takich przypadkach konieczne jest wsparcie terapeutyczne lub społeczności terapeutycznej -AA. Farmakologia również bywa pomocna/konieczna.