Codzienne upijanie się

mam problem z alkoholem codziennie sie upijam,caly dzien mysle o ktorej sie bede mogla napic nie moge wygonic tej mysli z glowy POMOCY

Witam, jeśli ma Pani świadomość, że cała Pani uwaga koncentruje się wokół alkoholu, czas rozpocząć leczenie w Poradni uzależnień, programy leczenia uzależnień są finansowane z NFZ. Pomysł, aby samemu sobie pomóc i wygonić te myśli jest zgubny, alkoholizm to problem mający swoje źródło w emocjach, myśli są wtórne. Powodzenia

Witam... proszę nie zwlekać. Proszę pójść do najbliższej Poradni Leczenia Uzależnień i wszystko szczerze opowiedzieć. Zrozumieją i pomogą. Proszę zaufać.Będzie Pani lżej żyć,Pozdrawiam

pomoc uzyska Pani na terapii uzaleznien.... nie na portalu....proponuje jaknajszybsze poszukanie jej blisko miejscsa zamieszkania..powodzenia, pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza