Ćwiczenia a uwidocznienie mięśni

Witam.Czy ćwiczenia lekkim ciężarem po 20/25 ruchów,uwidocznią dawno nieużywane,duże mięśnie,spalą tłuszcz?Wróci jędrności partii mięśniowych ciała?Przy diecie odpowiedniej oczywiście.Myslę o 7/8seriach po 20/25ruchów i odpoczynku Max-1min.Brzuch ok10/12seri do wyczerpania mięśniowego 3rodz,ćwiczenia.Brzuch codziennie.Reszta co drugi dzień.Dziekuje...
MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu

Wpływ diety na wygląd skóry

Czy dieta ma istotny wpływ na wygląd naszej skóry? co nam pomaga, a co szkodzi? Dowiesz się tego z naszego filmiku. Zapoznaj się z wypowiedzią eksperta na ten temat.

Mgr Joanna Szmitka-Ĺuszczyk
Mgr Joanna Szmitka-Ĺuszczyk

Witam ciepło

Niestety bardzo trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie bez wykonania podstawowych badań, w tym analizy składu ciała (http://kwestiadiety.com/analiza-skladu-ciala/) Dopiero znając ilość, rozmieszczenie i proporcje tkanki tłuszczowej do mięśniowej można zaordynować właściwe postępowanie dietetyczne jak również treningowe. Ogromne znaczenie ma tutaj obciążenie stawów - aby nie doszło do kontuzji.
Trening siłowy podczas redukcji ma za zadanie ochronić i wzmocnić tkankę mięśniową. A 'spalanie tłuszczyku' będzie zależne od jego umiejscowienia, rodzaju diety, regularności treningów oraz dostosowaniu ich do możliwości organizmu.
Zachęcam Pana do konsultacji z wykwalifikowanym trenerem personalnym, który dobierze odpowiedni zestaw ćwiczeń dla Pana biorąc pod uwagę wszystkie wymienione wyżej aspekty.

Pozdrawiam
Asia Szmitka-Łuszczyk

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty