Ćwiczenia Callanetics i rozsądne odżywianie a szansa na zadowolające efekty

Witam Mam 42 lata.Chciałabym zacząć ćwiczyc Callanetics.Kiedys (20 lat temu ) ćwiczyłam ,ale miałam tez inną przemanę materii,wiadomo.Teraz chcę do tego wrócić.Czy tego typu ćwiczenia wykonywane codziennie ,prócz sobót i niedziel faktycznie dają takie dobre efekty .Czy można zrzucić zbędne kilogramy.Oczywiście przy rozsądnym odżywianiu.Mam zamiar kupić też Therm Line 40+ ,żeby trochę przyspieszyć efekty.Czy mam szansę na powodzenie ? Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Ważne aby ćwiczenia sprawiały Pani przyjemność i były systematyczne. Jeżeli akurat tego typu ćwiczenia Pani najbardziej odpowiadają to bardzo proszę je wykonywać ale skupić sie nad odpowiednia techniką a efekty z pewnością sie pojawią. 70% sukcesu tkwi jednak w diecie. Jeżeli jadłospis będzie prawidłowy, odpowiednio zbilansowany i dostosowany do Pani dziennego zapotrzebowania energetycznego to ma Pani wielkie szanse na powodzenie:)

Jeżeli potrzebowałaby Pani pomocy w ułożeniu diety to zachęcam do kontaktu:

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk