Ćwiczenia fizyczne zmieniające wygląd klatki piersiowej

Witam mam na imię Dawid i mam 18lat i chciałbym się spytać czy z moja wada klatki piersiowej idzie coś zrobić np: ćwiczeniami jeśli tak to jakimi. http://zapodaj.net/a67c8542115db.jpg.html Dziękuję za każdą pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, niestety ćwiczenia w tej sytuacji nie wyleczą Pańskiego problemu. Jeżeli chce Pan zlikwidować wadę, główną metodą leczenia jest operacja (zazwyczaj wykonywana ze względów kosmetycznych). Jeśli się Pan zdecyduje, proszę udać się do lekarza rodzinnego po skierowanie do torakochirurga. Pozdrawiam.