Ćwiczenia na pozbycie się cellulitu

Witam. Czy mogą mi Państwo pomóc odnośnie cellulitu na udach i pośladkach...Konkretnie chodzi mi o to jakie ćwiczenia byłyby najlepsze aby się pozbyć cellulitu?Słyszałam ze niektóre ćwiczenia powodują ze cellulit jest bardziej widoczny.Dziekuje i pozdrawiam

Witam,
w celu zmniejszenia tkanki tłuszczowej zalecane się ćwiczenia aerobowe czyli np. bieganie, skakanie na skakance, treningi interwałowe- czyli ze zmienną częstotliwością.
Najważniejsze jest jednak odżywianie, zmiana nawyków żywieniowych na zdrowsze i trening 3 razy w tygodniu powinny pomóc na Pani problem.

Pozdrawiam