Ćwiczenia na rowerku stacjonarnym a odchudzanie brzucha

witam mam pytanie czy rowerek stacjonarny pomoze zmniejszyc mi brzyszek

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam
Wszystko będzie zależało od tego jaka będzie intensywność ćwiczeń oraz czy będzie Pani trzymała się diety ustawionej pod Pani osobę. Jazda na rowerze 2-3 razy w tygodniu po 10-15min nie przyniesie pożądanego efektu. Pozdrawiam, Kamila Ziemann

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Jeżeli ćwiczenia będą się wiązały z dietą i utratą tkanki tłuszczowej - brzuszek się zmniejszy.