Czy rower stacjonarny pomoże w odchudzaniu?

witam .jeżdzę codziennie rowerem stacjonarnym. spalam przy tym ok.400 kalorii, przejezdzam 20 km 25 w ciągu 40,45 min,czy to wystarcza,jezeli potrzebuję schudnac 20 kg,oczywiscie i dieta.tylko ze z dietą róznie bywa bo nie zawsze mnie stać.jem co mam.dziekuję

Witam,

Odpowiadając na Pani pytanie, systematyczna jazda na rowerze pomoże TYLKO wówczas kiedy przestrzegana jest dobrze zbilansowana dieta.
Dieta nie musi być droga. Proszę mi wierzyć, że opierając się na prostych produktach można również ułożyć smaczną i skuteczną dietę.

Jeśli zacznie Pani stosować 5 posiłków w równych odstępach czasowych (3-3,5 godziny) i dieta będzie dobrze zbilansowana pod względem kalorycznym i jakościowym, a do tego włączy Pani swój trening na rowerku stacjonarnym zobaczy Pani efekty.

Trzymam kciuki,
Powodzenia
Kamila Kończak
http://www.activ-diet.pl