Czemu ostatnio zacząłem szybko dochodzić?

  Witam, Mam 18 lat, jeszcze nie współżyłem. Masturbuję się od wielu lat. Co do częstotliwości, to różnie. Czasem robię to codziennie, a czasem zdarza mi się wytrzymać ponad miesiąc bez tego. Od ponad tygodnia zauważyłem, że bardzo szybko dochodzę. "Zabawa" trwa nie dłużej niż 2 minuty. Wcześniej bardzo rzadko zdarzało mi się tak szybko dochodzić. Zastanawiam się, czym to może być spowodowane? Próbowałem coś znaleźć w internecie na ten temat, ale nic konkretnego nie znalazłem. Czy ta sytuacja może być spowodowana tym, że opuściła mnie dziewczyna? Z góry dziękuję za odpowiedź!
18 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Problem, o którym piszesz jest zapewne związany z objawem przedwczesnego wytrysku. Dolegliwość ta jest właśnie, często - zwłaszcza u młodych mężczyzn - powodowana nagłymi, stresującymi sytuacjami lub towarzyszącym stale stresem. W Twoim wypadku może być to związane więc z rozstaniem z partnerką.
W tej sytuacji przedwczesny wytrysk ustępuje najczęściej wraz z polepszeniem kondycji psychicznej.
Pozdrawiam