Czerwone plamy wokół szyi przy infekcji, omdlenia, zawroty głowy, zmęczenie, ból podbrzusza i brak koncentracji a możliwość wykonania badań

Jakie badania zrobić? -czerwone plamy wokół szyi przy infekcji, przeziębieniu (nic nigdy nie zażywam) "omdlenia" LEKKIE zawroty głowy i nudności osłabienie ( czasem bardzo mocne) zmęczenie ( śpię po 8-9 godz) prawdopodobnie łuszczyca stawowa (ale nie skórna) ból w podbrzuszu DUŻY brak koncentracji (brakuje mi prostych słów, choć dużo czytam) rozdrażnienie "depresje" siniak na nodze od roku nie znika "dretwienie" "prąd" w dłoni gdy coś chwytam (czasem) ból śródstopia - przy naciąganiu migreny

Witaj,
dużo tych dolegliwości,więc podejrzewam,że jesteś we władaniu poważnego stresu i masz tzw.zaburzenia somatopsychiczne.Jeżeli mogę coś zaproponować,to jest to kontakt z dobrym terapeutą,który pozwoli Ci zrozumieć objawy i wyrazić emocje,jakie się pod nimi kryją.Proces trwa dłużej niż zażywanie leków,ale porządkuje Twoje życie,myślenie,odczuwanie i daje b.dobre rezultaty.
Pozdrawiam serdecznie i zachęcam.