Kłopoty z koncentracją u 11-letniego syna a możliwość wykonania badań

Witam. Mój 11 letni syn ma kłopoty z koncentracją. Godzinami odrabiamy lekcje. Są też przebłyski i wtedy idzie jak z płatka.Na koniec roku średnia 4.4. Badania w poradni PPP -diagnoza inteligentny. Czy powinnam wykonać jakieś badania w kierunku endokrynologii lub inne...jakie? Dziękuję za pomoc. Anita

Dzień dobry!

Jest zadaniem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, aby oprócz diagnozy inteligencji, zdiagnozować także ogólny rozwój społeczny, emocjonalny, poznawczy itp.

Pozdrawiam!