Częste wybuchy i problem z kontrolowaniem myśli

Witam, mam 27 lat, często wybucham i nie kontroluje wtedy swoich myśli(słów) którymi ranie bliskie mi osoby.Jakbym w danym momencie nie był sobą czego po chwili jak do mnie dojdzie co zrobiłem żałuje i zamiast starać się to złagodzić brnę w to. Ponadto jak kłócę się ze swoja narzeczoną nadużywam alkoho0lu co komplikuje moje cale życie ponieważ nie jestem wtedy sobą całkowicie.. Jest mi z tym bardzo ciężko i nie wiem jak mam sobie z tym poradzić, mimo chęci zmiany. Pozdrawiam

Witam
Źródłem Pana problemów z kontrolowaniem emocji
są zapewne Pana przykre doświadczenia z przeszłości.
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny i znalezienia właściwego
rozwiązania problemu jest terapia psychologiczna.
Pozdrawiam serdecznie

Witam Pana. Z pewnością to co jest wspólne w doświadczaniu przez Pana wybuchów oraz nadużywaniu alkoholu to poczucie nie panowania nad tym (poczucie utraty kontroli). Proponuję by zaczął Pan od poradni leczenia uzależnień. To miejsce, w którym może Pan liczyć na rzetelną diagnozę. Warto sprawdzić jaki rozmiar ma Pana problem z alkoholem. Wczesna diagnoza i podjęcie odpowiednich kroków mogą sprawić, że problem alkoholowy nie pogłębi się. Specjalista w tej poradni będzie mógł sprawdzić równocześnie czy wybuchy, o których Pan napisał są problemem współistniejącym z alkoholem, czy potrzebuje on osobnej uwagi. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/