Częstotliwość współżyć u 25-letniej osoby

Mam 25 lat, mogę uprawiać seks raz dziennie, czasami 2 razy. Czy powinienem skonsultować się z lekarzem? jeżeli tak to z jakim? 3-4 lata temu mogłem praktycznie 3 razy w ciągu.

Libido oraz możliwości fizjologiczne człowieka są w ciągłym procesie - to oznacza, że coś, co działo się 3 lata temu niekoniecznie będzie miało miejsce teraz. Na Pana miejscu nie martwiłabym się tym, że "może Pan uprawiać seks raz czy 2 razy dziennie, a nie więcej jak wcześniej", gdyż jest to naturalny proces związany ze starzeniem się organizmu, wpływem stresu, zmianami hormonalnymi itd. Pozdrawiam.

Dzień dobry.

Opisana przez Pana sytuacja mieści się w granicach normy. Młodzi mężczyźni w wieku 18-19 lat z racji dopiero ukończonego okresu dojrzewania rzeczywiście mogą "to" robić często. W miarę upływu czasu libido zmniejsza się (a raczej stabilizuje), więc gotowość do seksu staje się mniejsza.
Reasumując - możliwość uprawiania seksu 1-2 razy dziennie to "wynik" dobry, nie wymagający konsultacji z lekarzem. Dla uspokojenia i "dokształcenia" można jednak skorzystać z konsultacji seksuologicznej.

Pozdrawiam.