Czy 18-latem jeszcze urośnie?

Witam, mam 18 lat i jestem chłopakiem. Od ponad dwóch lat nie urosłem ani pół centymetra. mam 176 cm wzrostu, ale chciałbym być trochę wyższy. W bliższej rodzinie kuzyni mają około 186cm wzrostu. Mniej więcej wtedy, kiedy przestałem rosnąć zacząłem mieć problem z jedzeniem i ze sobą, potrafiłem nie jeść przez kilka dni i mało piłem, a na dodatek dużo paliłem. od kilku miesięcy jest lepiej, staram się normalnie jeść. podobno rośnie się do 21 roku. czy to możliwe, że urosnę jeszcze kilka cm? Maks

Nawet jeśli Pan nie urośnie to i tak warto zadbać o odpowiednią dietę, która odżywi organizm. Mężczyzna jeśli ma zadbana cerę, błyszczące włosy (a dieta ma na to wpływ) i ten błysk w oku bardziej przyciąga spojrzenie niż "zapuszczony" wysoki Pan. Warto zadbać o odpowiednią muskulaturę ciała, bo to też sprawia, ze jesteśmy bardziej atrakcyjni. Warto zadbać o odpowiednią ilość wapnia, bo mineralizacja kości kończy się około 30 roku życia, więc ma Pan jeszcze czas. Pozdrawiam