Czy specjalna dieta lub ćwiczenia pozwolą mi urosnąć jeszcze kilka centymetrów?

Witam. Chciałbym zapytać się, czy mogę coś jeszcze zrobić żeby urosnąć kilka centymetrów ? W tym roku kończę 18 lat. Mam 178 cm wzrostu i nic nie trenuje. Czy jakaś specjalna dieta, ćwiczenia mogą pomóc mi urosnąć jeszcze kilka centymetrów

Lek. Tomasz Budlewski

A jakiego wzrostu są rodzice? Ew wizyta u ortopedy aby określić czy nastąpiło zakończenie wzrostu