Czy antybiotyk spowodował uszkodzenie OUN?

Córka nastolatka,dostala antybiotyk na pasożyty,co wywołał depresję,lęki,czuła jak pijana.skutki są w ulotce,to lek depresjogenny.od tej pory-6 lat leczy się u psychiatry i psychoterapeuty.to nic nie daje.córka nie wstaje,chodzi tylko podtrzymywana,leci z nóg.inne badania ok.pije przez rurkę,nie myje się,na terapii jest na lezaco,inaczej mdli ja,sztywnieje.patrzy się przed siebie,musiała przerwać naukę.dr podejrzewa uszkodzenia oun,czy to możliwe?mówi że antybiotyk był za silny.ona cierpi,co dal

Witam Pana serdecznie! Zbyt mało danych mam, żeby udzielić konkretnej odpowiedzi. Poza tym pisze Pan dość chaotycznie, co tym bardziej utrudnia zrozumienie Pana przekazu. Przede wszystkim nic nie wiem, czy wcześniej Pańska córka została poddana gruntownym badaniom neurologicznym (wywiad lekarza, badania EEG, tomograf komputerowy czy pozytonowy), czy nie? Kto zasugerował leczenie psychiatryczne i psychoterapeutyczne. Objawy, które Pan opisuje nasuwają bardzo różne diagnozy, począwszy od zaburzeń neurologicznych, po psychozę, czy zaburzeń konwersyjnych/histerycznych. Kilka zdań napisanych przez Pana w pośpiechu, nie ułatwia zrozumienie przez odbiorcę tego, co chciał Pan przekazać. Poproszę o więcej szczegółów i bardziej starannie napisany komentarz (z uwzględnieniem zasad interpunkcji; zdania niedokończone przez Pana nie pozwalają mi w pełni zrozumieć, co Pan miał na myśli). Jasność komunikacji nadawcy, pozwala zrozumieć, co miał na myśli ten pierwszy. Pozdrawiam