Czy bez tarczycy i węzłów chłonnych można normalnie funkcjonować?

Pierwsza biopsja w maju wynik rak brodawkowaty tarczycy prawego płata ocena cytologiczna cellulae carcinomatosae , jestem po jodzie radioaktywnym w 2003 r. nigdy nie miałam guzków stwierdzonych , czy powtórzyć badania , co dalej jakie postępowanie , czy operacyjne do wycięcia razem z węzłami .Czy bez tarczycy i węzłów chłonnych można normalnie funkcjonować

Pisze Pani o chorobie sprzed 12-tu lat!!! Dlaczego nie jest Pani w obserwacji lekarzy,którzy leczyli wówczas??? PROSZĘ ZGŁÓSIĆ SIĘ DO NICH , zż