Czy chrom w tabletkach na odchudzanie jest dobry dla nastolatki?

Witam! Mam 15 lat, 174 cm wzrostu i ważę 69 kg. Myślę że ważę za dużo i powinnam schudnąć. Ostatnio przeczytałam, że chrom w tabletkach hamuje apetyt. Czy powinnam sięgnąć po te tabletki? (dołączając ćwiczenia do diety) Pozdrawiam.
15 LAT ponad rok temu

Witaj,
Chrom w znikomych procencie hamuje apetyt i odchudza. Przede wszystkim bardzo ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta i regularność spożywania posiłków, wówczas po 2 -3 dniach stosowania takiej diety nie będziesz czuła głodu i miała chęć na podjadanie.