Czy dam rade schudnąć w dwa tygodnie 15 kg?

Czy dam radę schudnąć 15 kg w dwa tygodnie lub w tydzień, jeść nie będę, nie będę jadła słodyczy, mam w domu bieżnie więc będę codziennie biegać i robić brzuszki? Tylko nie wiem co jeść żeby schudnąć, bo moi rodzice na pewno nie zgodzą się żeby niecjadła nic? Jak się odżywiać? :)
ponad rok temu

Witam serdecznie.

Przede wszystkim nie powinnaś się odchudzać, ponieważ w Twoim wieku drastyczne diety mogą skończyć się uszczerbkiem na zdrowiu. Poza tym Twoja masa ciała mieści się w normie i nie ma powodów do stosowania diety, poza oczywiście zdrową i różnorodną dietą zalecaną dla każdego nastolatka.

W ciągu tygodnia, czy dwóch nie schudniesz 15kg, nawet gdybyś się głodziła. Byłoby to nierozsądne i mogłoby zagrozić Twojemu zdrowiu, a nawet życiu. Zapomnij o takich pomysłach. Jesteś w okresie dorastania i powinnaś odżywiać się odpowiednio, a nie odchudzać się. Stosując zdrową dietą i będąc aktywną fizycznie z pewnością za jakiś czas Twoja sylwetka wysmukleje.

Jeśli koniecznie chcesz wprowadzić jakieś zmiany, zrezygnuj ze słodyczy i fast foodów, a także codziennie ćwicz i ruszaj się przynajmniej godzinę dziennie.

Pozdrawiam