Czy dieta LCHF jest bezpieczna?

Witam, czy dieta LCHF jest bezpieczna? Czy faktycznie nie trzeb n niej liczyć kalorii? Czy prawdą jest, że można na niej konsumować parówki, pasztety, frankfuterki etc.? Zaleca się dużo warzyw, a przecież mają one więcej węglowodanów niż tłuszczów? Co z owocami - takie Pomelo podobno jest bdb, a jednocześnie ma ogrom węglowodanów. Pozdrawiam MT

Witam,
dieta LCHF (Low Carb, High Fat) jest całkowitym zaprzeczeniem zasad zdrowego żywienia i nie ma nic wspólnego z racjonalnym bezpiecznym sposobem żywienia, dlatego z zawodowego obowiązku, przestrzegam przed jej stosowaniem.

W celu ustalenia indywidualnej diety zapraszam na www.dietoterapia.waw.pl
Serdecznie pozdrawiam