Czy fibrylacje mogą być odczuwalne dla pacjenta?

pytanie do Neurologa specjalisty EMG. Czy fibrylacje moga być odczuwalne dla pacjeta tak samo jak fascykulacje ? w internecie krążą sprzeczne informacje...jedni twierdza, że fibrylacji nie można czuć nawet jak się wie,że one tam są inne materiały informują, że fibrylacje można odczuwać pod skórą ale nie można ich widzieć tak samo jak fascykulacje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do neurologa. Po badaniu będzie można dokładniej odpowiedzieć na Pana pytanie.