Czy problemy neurologiczne u 18-latki to SL?

Sla u 18-latki Dzień dobry, jako matka bardzo proszę o pomoc. Od około 2 miesięcy moja 18-letnia córka ma problemy neurologiczne. Zaczęło się od oslabienia mięśni dłoni - upuszczała wszystkie przedmioty. Teraz odczuwa liczne fascykulacje na całym ciele. Byłyśmy juz u 3 neurologów. W badaniu neurologicznym oprócz osłabionej ręki nie widzą odchyleń. Skierowali nas do psychiatry, ktora stwierdziła , że problemy te nie mają żadnego związku z psychika. Boje się, że córka choruje na SLA ale lekarze wykluczaja to tylko ze względu na wiek. Nikt nie chce skierować jej na badanie EMG. Proszę o pomoc! Cżyczę takie badanie można zrobić prywatnie, bez skierowania?

Witam!
Diagnozę należy postawić! Nie znam powodów dlaczego nie chcą skierować córki na EMG. To badanie można wykonać prywatnie: EMG i przewodnictwo nerwowe. Podłoża emocjonalnego też bym nie lekceważył! Tak, czy owak musi Pani rozwiać wątpliwości!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.