Czy istnieją jakieś tabletki, dzięki którym można odczuwać orgazm?

Czy istnieją jakieś tabletki dzięki którym można odczówać orgazm? Ze wzwodem nie mam problemu ale po wytrysku nie mam tej przyjemności.

Witam,

Czy ma Pan orgazm w trakcie wytrysku? Nie wynik to jasno z treści pytania. Jeśli tak, być może taką ma pan naturę i organizm potrzebuje dłuższego odpoczynku. Jeśli nie, proponuję udać się do seksuologa. Tabletki, o jakie Pan pyta nie istnieją (przynajmniej na razie).

Pozdrawiam