Czy jest szansa dla takiego związku?

Cześć wszystkim mam 30 lat i spotykam się z mężczyzną starszym o 13 lat ....dodam też że jak miałam 18 lat poznałam go i przeżyliśmy że sobą naprawdę piękne chwile potem naszą znajomość się zakończyła .Minęło 15 lat i on wrócił mówię że nigdy nikogo tak nie kochał jak mnie .....co mam zrobić....pomóżcie dodam też że nie jest mi on obojętny

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie:)

Nie napisała Pani, jak długo trwała relacja i co było powodem Państwa rozstania...

Co Pani ma zrobić?
Posłuchać przede wszystkim Siebie, skupić się, na tym jak się Pani czuje w tej relacji po latach?
Jakie widzi Pani perspektywy rozwojowe tego związku?
Co aktualnie jest jego fundamentem?

Szczera odpowiedź samej Sobie na te pytania może być trudna, jednak pozwala przyjrzeć się związkowi z dystansu, w oparciu o wartości, które są przede wszystkim dla Pani ważne.

Relacja partnerska jest relacją wymagającą nieustannej pracy - w związku, nad związkiem, dla związku.
Partnerstwo udaje się, kiedy obie strony są otwarte na potrzeby Partnera oraz gotowe, by na te potrzeby odpowiadać (w zgodzie ze Sobą :)).

Skoro ma Pani wątpliwości, myślę, że pomocna mogłaby być dla Pani rozmowa z Psychologiem, by mogła Pani zobaczyć przyjrzeć się tej relacji.

Gdyby miała Pani życzenie, zapraszam do rozmowy konsultacyjnej online - via Skype.

Z życzeniami dla Pani powodzenia oraz pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605