Czy jest szansa na powrót do partnera?

Kilka dni temu rozstałam się z chłopakiem,byliśmy ze sobą kilka miesięcy,nawet ze sobą mieszkalismy.Niby nic wyjątkowego,ludzie się przecież rozstają,u nas nie jest to normalne.Nigdy się poważnie nie klóciliśmy,kochaliśmy się bardzo,to było najlepsze kilka miesięcy w moim życiu.W pewnym momencie on stwierdził,że coś się w nim wypaliło, że nie potrafi tego rozwinąć,że tylko bardziej mnie skrzywdzi, ale że wciąż mnie kocha, że chce mieć ze mną kontakt..Czy jest jeszcze szansa,że do siebie wrócimy?

Witam! W Pani sytuacji uważam, że najlepiej porozmawiać z partnerem co jest powodem "wypalenia". Być może potrzebujecie jakiejś zmiany, która ubarwi waszą relację. Czasami w związku, pojawia się stagnacja, brak dodatkowych bodźców rozbudzających namiętność i wspólną intymność. Poświęćcie więcej czasu sobie, określcie swoje potrzeby i spróbujcie znaleźć wspólną płaszczyznę porozumienia. Zawsze istnieje szansa, że relacja z tym chłopakiem poprawi się i powrócicie do siebie. Natomiast wymaga od każdej ze stron pracy nad budowaniem nowej relacji. Jeżeli partner deklaruje, że panią kocha to jest duża szansa, że taką pracę podejmie. Życzę powodzenia!

Witam. czasami rozstanie na pewien czas jest potrzebne. Ludzie potrzebują czasu na przemyślenie. Jeżeli jest prawdą, że chłopak kocha to jest duża szansa.