Czy jest szansa na pracę w wojsku w tej sytuacji?

Dzień dobry Pytanie do Psychologa Mam problem gdyż chciałem wstąpić do wojska ale Psycholog z góry mnie skreślił ze względu na moją przeszłość , mianowicie leczyłem się w 2008roku w ośrodku Monar ze względu na spożywanie THC od tamtej pory jestem abstynentem nie zażywam środków psychoaktywnych. Psycholog stwierdził że narkoman zostaje narkomanem bo tak go uczono ,przez niechlubną opinie którą wystawił mi Psycholog otrzymałem kat D czy jest możliwość podważenia jego opinii u innego Psychologa?
MĘŻCZYZNA, 36 LAT 8 miesięcy temu

Dzień dobry, odwołanie od kategorii D przysługuje w czasie 14 dni od otrzymania orzeczenia. Jeśli minęło więcej czasu raczej nie ma takiej możliwości. Pozdrawiam i życzę powodzenia