Czy mając 18 lat mam szansę jeszcze urosnąć?

Witam mam 18lat w czerwcu 19.Mój wzrost wynosi 177-178cm a waga 70kg czy mam szanse jeszcze urosnąc?jak tak to ile?wzrost moich rodziców to 168cm u ojca i 170cm u matki.Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Można to stwierdzić na podstawie badania wieku kostnego (zdjęcie kości nadgarstka). Jeżeli zakończył Pan wzrost kostny to nie ma już szansy na wzrost.