Czy masło orzechowe tuczy?

Witam,zakupilam dzis maslo orzechowe Primavika.Czy byl to dobry i zdrowy wybor? czy mslo orzechowe tuczy?czy warto je jesc?czy jest polecane osobom dbajacym o figure? Slyszalam rozne wersje i nie wiem,ktora z nich jest prawdziwa...

Mgr Agnieszka KaĹşmierska

Witam,

Primavika to naprawdę porządna firma i to masło jest ok:) Tak jest ono baaardzo kaloryczne ale łyżeczkę dziennie spokojnie może Pani sobie pozwolić, jest zdrowym tłuszczem. Polecam do racuszków, owsianki, nalesników i na kanapki ido muffinek...;)
pozdrawiam

Sylwia Ogrodowczyk
dbamodiete.pl

Ja odpowiem przewrotnie - nawet najzdrowszy produkt w nadmiarze tuczy :)
Orzechy oraz masła orzechowe o dobrym składzie są polecanymi produktami i zawierają wiele cennych dla naszego zdrowia związków, więc bez obaw proszę włączyć masło orzechowe do swojej diety. Oczywiście w rozsądnych ilościach, czyli jak już wyżej zostało napisane - np. łyżeczka dziennie.

pozdrawiam
Justyna Marszałkowska-Jakubik
t. 600-376-913
Centrum Dietetyczne Prolinea