Czy Merida pomoże mi schudnąć?

Witam mam 20 lat ważę 80 kg przez leki antydepresyjne chce kupić Meride czy muszę do nich stosować odpowiednią dietę ja i tak mało jem czasami mam napady głodu i wyjadam całą lodówkę ale rzadko brzydzi mnie jedzenie i mój wygląd jestem GRUBA czy Merida pomoże mi schudnąć jakie ćwiczenia mam robić i jak jeść nie lubię swojego wyglądu i nie lubię siebie proszę o szybką odpowiedź

Witam serdecznie,

Meridia TO NAJGORSZE CO MOŻE PANI W TYM MOMENCIE WYBRAĆ! Proszę nie sięgać po tego typu tabletki. Z pewnością nie pomogą |Pani schudnąć na stałe. Owszem zablokują uczucie głodu ale po pewnym czasie efekt jo-jo ma Pani murowany.
Pisze Pani że mało jada i tu też jest błąd. Nie redukuje Pani swojej diety zbyt mocno bo efekty mogą być odwrotne do zamierzonych. Stosując dietę bardzo niskokaloryczną zwalniamy przemianę materii a organizm przechodzi w ,,stan oszczędzania'' i przed obawą o utratę składników odzywczych zaczyna robić zapasy rezerwę w postaci tkanki tłuszczowej. Oprócz kaloryczności ważny jest także stosunek składników odżywczych. Dieta musi być pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana. Posiłki powinny być jedzone regularnie w odstępach około 3h. Kolację najlepiej zjadać około 3h przed snem.
Proszę zadbać o zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę, która dostarczy wszystkich składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Dieta powinna być dobrana indywidualnie i uwzględniać Pani dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Nie należy wybierać drogi na skróty i sięgać po tak drastyczne środki jak Meridia a jedynie wziąć się w garść i udowodnić wszystkim a głównie samej sobie że jest Pani w stanie schudnąć.
Jeżeli miałaby Pani problem z ustaleniem prawidłowego jadłospisu zachęcam do kontaktu chętnie Pani pomogę i nauczę zdrowego stylu życia:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk