Czy mimo wyleczenia bulimii grożą mi inne choroby?

Dzień dobry. Od ok. 3 lat nie cierpię już na bulimię. Uporałam się z tym sama, chociaż choroba trapiła mnie przez czas ok.4 lat-liceum i rok później. Wymiotowałam raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie. Zwykle nie starałam się pozbywać wszystkiego. Był to jednorazowy akt po zjedzeniu słodyczy. Do dawnych ,,nawyków" nie wrócę i czuję się już zupełnie zdrowa, ale zastanawiam się, czy nadal coś mi grozi? Czy powinnam się np martwić rakiem jamy ustnej,przełyku itd? Nigdy nie miałam robionej gastroskopii i mój lekarz rodzinny nie wie o mojej dawnej przypadłości

Witam, na wstępie gratuluję uporania się z zaburzeniem, niemniej jednak skontaktował bym się z psychologiem aby sprawdzić, czy aby na pewno rozdział został zamknięty, co do strony ciała jeśli odczuwa Pani niepokojące objawy należy skonsultować to z gastrologiem aby się upewnić czy wszystko jest ok tak dla spokoju ducha :)