Czy Mirtor wykazuje takie działanie?

Dzień dobry. Od około półtora tygodnia przyjmuję lek mirtor 15 mg i od razu nastąpiła poprawa samopoczucia, zdolności intelktualnych, ale mniej więcej po 10 dniach od rozpoczęcia efekt ten zanikł. Czy to normalne?

Tak, to normalne. Organizm adaptuje się do pierwotnej dawki. Psychiatra może rozważyć zwiększenie dawki, jeżeli uzna to za zasadne.