Czy mogę przyjmować tran?

Dzień dobry. Zwracam się z nastepującym pytaniem. W związku z nieprawidłowym lipidogramem zażywam olej lniany w ilosci 2 łyzeczki czy można jednoczesnie przyjamowac tran? Czy raczej w jeden dzień olej lniany w drugi tran? Oraz jesli można poproszę o info nt oleju czarnuszki dziś lekarz polecił mi własnie ten olej Dziękuje

W rozsądnych dawkach jak najbardziej można przyjmować.
Co do czarnuszki to zawiera ona dużo witamin i kwasów które korzystnie wpływają na organizm, nie wykazując przy tym skutków ubocznych. Można stosować olej z czarnuszki, aby poprawić swoją odporność i ogólną kondycję organizmu.

Pozdrawiam serdecznie,
Paulina Roziewska
proziewska@gmail.com
http://dietetyka-medyczna.pl/