Czy mogę stosować Biotemax i witaminę B?

Witam, Czy przyjmując codziennie biotemax (5mg biotyny+cynk+selen) zalecany jako suplement diety przy wypadających włosach mogę brać dodatkowo kompleks witaminy B(w którym oprocz witamin B6, B12 jest też biotyna) czy będzie to już niezdrowe i może źle podziałać na organizm? Kompleks witaminy B został mi natomiast zalecony przy zajadach w kącikach ust.

Dzień dobry,

najlepszym rozwiązaniem na zadbane włosy to stosowanie odpowiedniej diety.
Jeżeli wspiera się Pani suplementem - lepiej kontrolować podaż witamin i nie przekraczać zalecanych norm.

Na zajady wystarczy Pani witamina b2 - nie musi Pani stosować całego kompleksu.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga