Czy moja waga jest prawidłowa czy nie?

Jestem kobietą, ważę 51 kg, mam 171 cm wzrostu, w lutym będę miała 16 lat. Jestem aktywna fizycznie, zawsze ćwiczę na w-f i biegam w klubie... :)
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Twoja masa ciała jest zbyt niska w stosunku do wzrostu. Masz niedowagę i powinnaś przytyć, gdyż niedowaga może być również niebezpieczna dla zdrowia. Warto, abyś udała się do lekarza, aby ustalić przyczynę zbyt niskiej masy ciała. Być może przyjmujesz za mało pożywienia w stosunku do ilości kalorii, jaką spalasz w ciągu dnia. Powinnaś odżywiać się zdrowo, ponieważ Twój organizm rozwija się.

Pozdrawiam