Za mało ważę - jak przytyć?

Witajcie! Mam 12 lat. Ważę 36 kg i mam 158 cm wzrostu. Jak przytyć około 3 kg, nie więcej? Moim zdaniem ważę za mało.
12 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

powinnaś jak najszybciej udać się do lekarza, ponieważ masz znaczną niedowagę! Nawet jesli przytyjesz 3 kilogramy, Twoja masa ciała będzie zbyt niska. Musisz wiedzieć, że w Twoim wieku niedowaga jest bardzo szkodliwa, ponieważ rozwijasz się. Nie wiem, co jest jej przyczyną, więc powinnaś udać się do lekarza i zrobić badania. Proszę, porozmawiaj o tym koniecznie z rodzicami!

Pozdrawiam