Czy może to skutkować mdłościami?

Witam, w dalszym ciągu czekam na wizytę oraz wykonanie kolejnego testu, zgodnie z zaleceniami lekarza dziś 28/12 test wyszedł negatywny kolejny mam zrobić 4 stycznia I zgłosić się na wizytę. 23 listopada miałam okres więc owulacji wypadła mniej więcej 6-8 grudzień.22go grudnia delikatne jasne plamienie. Następne 3 dni czerwona krwawienie, ale zdecydowanie inne niż okres i 26/12 delikatnie plamienie. Dodam że cykl 28-30dni bardzo regularnie. Było to dziwne gdyz pierwszy raz w życiu jeśli to mail być okres to przeszłam to bezboleśnie. Zawsze co dwie godz musiałam brać tabletki przeciwbólowe aby funkcjonować. Tym razem nawet piersi nie bolały. Były dwa dni gdzie odczuwalam dziwne Po dotknięcie skutków. podczas ostatniej wizyty lekarz stwierdził że może to być wczesna ciąża. Ale dopiero ok 6 tyg będzie mógł coś powiedzieć. Kazał brać do 4/01 również UTROGESTAN200mg. Od wczoraj mam mdłości, śliny w ustach więcej i zdecydowanie częściej chodzę do toalety. Również okazało się podczas iść 24/12 Mam torbiel na jajnika, czy może to skutkować mdlosciami? Nic mnie nie boli. A czy biorąc utrogestan nie koliduje to z owulacja w obecnym cyklu jeśli była to miesiączka?z góry dziękuję za odpowoedz

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i ponownie udać się do lekarza ginekologa