Czy możliwe jest że partner jest gejem?

Witam mam pytanie Od kilku miesięcy spotykam się z mężczyzną o 15 lat starszego ode mnie. Idąc trzymamy się za ręce, on mnie przytula, całuje mnie. Jest mi z nim dobrze. Ja mam 27 lat, on 42 lata. Ma niewielu przyjaciół. Ale spotyka się z pewnym przyjacielem. Jest on chłopakiem, który ma już dziewczynę. Mam wątpliwości czy to normalne, że facet z facetem się spotykają. Czy oni nie są gejami? Z góry dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry. To normalne, że mężczyzna ma przyjaciela tej samej płci. Również kobiety w niektórych kwestiach wolą rozmawiać z kobietami, i osobę tej samej płci wybierają na przyjaciela. Natomiast jeśli ma Pani wątpliwości, zawsze dobrze porozmawiać szczerze z partnerem.

serdecznie pozdrawiam
http://psychoterapia-krakow.net/