Czy można łączyć Wellbutrin z Ssri?

Czy można łączyć wellbutrin z ssri?lecze się na depresję,zok,fobie społeczną.Nie rozumiem zachowania lekarza,który mówi że "mam wybierać", bo "oba leki to antydepresanty,a dwóch się nie bierze" i zapisuje pacjentom po jednym leku.mowie że oba mi pomagają,każdy na coś innego.przeciez te leki mają inne działanie..czy te leki są szkodliwe? Mówi że "po co tyle brać",że organizm młody itp.a wie,że sam jedyny lek mi nie pomaga do końca.to kolejny już lekarz,nie mam jak znów zmienić.jak mu tłumaczyć?

Proszę zmienić lekarza. Leki przeciwdepresyjne to nie kolorowe landrynki, każdy ma inny profil działania. Lek dobiera się do pacjenta, a nie losuje. Nie do pomyślenia postawa lekarza, który pacjentowi każe dobierać sobie leki.